ASYSTENTKA

ZADANIA

  • Kontakt z klientem firmy;

  • Bieżąca obsługa biura;

  • Wsparcie w organizacji pracy;

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań;

  • Przygotowanie oraz archiwizacja dokumentacji, materiałów na spotkania, prezentacji, zestawień, pism, raportów, analiz;

  • Wsparcie w komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej;

  • Organizacja podróży służbowych;

  • Organizacja wizyt gości;

  • Organizacja spotkań i wydarzeń firmowych;

  • Sprawna i terminowa obsługa spraw zleconych przez Przełożonego;

  • Dbanie o odpowiedni wizerunek firmy.

WYMAGANIA

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Zamiłowanie do pracy z ludźmi, otwartość, uśmiech na twarzy;

  • Kreatywność i skuteczność w rozwiązywaniu problemów;

  • Zaangażowanie, pracowitość i skrupulatność;

  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista;

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań oraz dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wykształcenie wyższe.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę;

  • Wyjątkowe miejsce pracy, przyjazną atmosferę;

  • Wysokie zarobki, najlepszy system wynagrodzeń;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Przejrzysta ścieżka awansu;

  • Akademia wdrożeniowa.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”

lub wyślij swoje CV na adres mailowy rekrutacja@excludo.pl

aplikuj_button.png

UWAGA! Uprzejmie prosimy o załączenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."