LIDER SPRZEDAŻY

Wykonuje następujące zadania:

Zareklamowanie
Akcji Bezpieczna Emerytura
niczego nie sprzedając

WYMAGAMY

Umawianie

zainteresowanych na spotkania

z Ekspertem Excludo

  • Doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym lub biznesowym

  • Dyspozycyjność

  • Mobilność

  • Gotowość wykorzystania posiadanych kontaktów celem zapoznania z najlepszymi rozwiązaniami na rynku, co gwarantujemy

  • Umiejętność myślenia w czasie rzeczywistym

  • Zamiłowania do pracy z ludźmi oraz otwartość

  • Umiejętność samomotywacji

  • Orientacja na działanie i osiąganie zamierzonych celów

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Utożsamienie z naszymi zasadami:

zasady.png

OFERUJEMY

  • Bardzo wysokie zarobki 10 000 - 20 000 zł/msc

  • Umowę o pracę (podstawa + prowizja) po przebytym okresie próbnym

  • Pracę z najlepszym trenerem sprzedaży w Polsce z gwarancją osiągania rezultatów

  • Wyróżniający się na rynku system szkoleń sprzedażowych

  • Akademię wdrożeniową

  • Certyfikaty

  • Rozwój w firmie z zasadami, w której człowiek jest najważniejszy i zawsze odgrywa kluczową rolę

  • Wyjątkowe miejsce pracy

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Prostą ścieżkę kariery

ŚCIEŻKA KARIERY

SZKOLENIE

TYGODNIOWY TEST

CERTYFIKAT

1 000 ZŁ

3 500 - 7 000 ZŁ

1-MIESIĘCZNY STAŻ

ETAP

WYNAGRODZENIE

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”
lub wyślij swoje CV na adres mailowy
rekrutacja@excludo.pl

aplikuj_button.png

UWAGA! Uprzejmie prosimy o załączenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."